Mówimy w twoim języku - polski, українська, русский, english

 • E-sklep
  0
 • O firmie

Mówimy w twoim języku - polski, українська, русский, english

Jak kupować

 1. 1. Aby dokonać zakupów w naszym sklepie, nie muszą się Państwo rejestrować.
 2. 2. Rejestracja została stworzona dla Państwa wygody, wszystkie dane są chronione i służą tylko realizacji zamówienia. W każdej chwili mogą Państwo usunąć swoje konto.
 3. 3. W razie niedostępności zamówionego produktu obsługa sklepu niezwłocznie skontaktuje się z Państwem.
 4. 4. Po złożeniu zamówienia, wybiorą państwo formę płatności (przelew lub pobranie). Należność za przesyłkę oblicza się osobno, według obowiązujących stawek w zależności od ilości i wagi produktów wybranych przez Państwa. Do wagi przesyłki zostanie również dodana waga opakowania. Informację o kwocie do zapłaty za przesyłkę otrzymacie Państwo drogą mailową.
 5. 5. Po potwierdzeniu przez państwa zamówienia, wysłany zostanie e-mail z informacją o rejestracji zamówienia w systemie.
 6. 6. Wciągu 48 godzin roboczych od rejestracji zamówienia, otrzymają Państwo e-mail z informacją o przyjęciu zamówienia do realizacji.
 7. 7. W ciągu następnych 48 godzin otrzymają Państwo e-mail z informacją o realizacji (wysyłce) zamówienia.
 8. 8. W przypadku płatności przelewem bankowym (kontakt), wysyłka następuje w ciągu 48h od momentu wpłynięcia należności.
 9. 9. Jeżeli wybrali Państwo odbiór osobisty w siedzibie firmy, e-mail z informację o wysyłce zamówienia będzie oznaczał, że zamówiony towar czeka na Państwa odbiór.