Mówimy w twoim języku - polski, українська, русский, english

  • E-sklep
    0
  • O firmie

Mówimy w twoim języku - polski, українська, русский, english

Zrzeczenie się odpowiedzialności, prawa autorskie, ochrona danych

Informacje na stronie www.ecosoft.com.pl podlegają klauzuli o zrzeczeniu się odpowiedzialności, oświadczeniom o prawach autorskich i ograniczeniach dozyczących kopiowania oraz przepisom dotyczącym ochrony danych osobowych.

Ta strona internetowa jest własnością firmy Ecosoft z siedzibą w mieście Irpiń na Ukrainie.
W Ecosoft jesteśmy zobowiązani do obsługi na najwyższym poziomie wszystkich naszych klientów. W razie zgłoszenia jakichkolwiek błędów, dołożymy wszelkich starań, aby je naprawić. Jeśli macie Państwo trudności z dostępem do tej strony, jesli macie Państwo uwagi lub sugestie jak możemy poprawić funkcjonalność naszej strony, uprzejmie prosimy o kontakt.


Klauzula o zrzeczeniu się odpowiedzialności

Strona internetowa www.ecosoft.com.pl powstała, aby zwiększyć dostęp do informacji dotyczących produktów i usług oferowanych przez firmę Ecosoft. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie informacje były na bieżąco aktualizowane, ale jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do zmian oraz ewentualnych błędów w opisach oraz zdjęciach. Strona www.ecosoft.com.pl oraz jej wszystkie podstrony mogą podlegać okresowym zmianom. Ecosoft nie ponosi żadnej odpowiedzialności do informacji na tej stronie, niezależnie od tego, czy są one związane z treścią czy ich formatem.

Nasza strona internetowa zawiera linki do stron internetowych prowadzonych przez podmioty zewnętrzne, które mogą stosować inne warunki przetwarzania danych osobowych. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść ani przetwarzanie danych osobowych przez te strony internetowe. Niniejszy dokument nie dotyczy takich stron internetowych. Wszelkie hiperłącza na tej stronie, przekierowujące do podmiotów zewnętrznych są udostępniane wyłącznie dla Państwa wygody. Korzystając z tych linków, opuszczają Państwo stronę internetową Ecosoft.

Prawa autorskie

Informacje, obrazy, układ, dokumenty, dźwięki, filmy, tekst i oprogramowanie na tej stronie internetowej są chronione prawem autorskim i innymi prawami. Niedozwolone jest powielanie, pobieranie, publikowanie ani żadna dystrybucja informacji z tej strony internetowej bez uprzedniej pisemnej zgody Ecosoft.


Zasady wykorzystywania logo Ecosoft
logo należy wyłącznie do Ecosoft.
Jeśli chcecie Państwo wykorzystać logo Ecosoft w materiałach marketingowych (ulotki, broszury, katalogi itp.), prosimy o przestrzeganie poniższych zasad:
  1. Przy korzystaniu ze skróconego logo Ecosoft, prosimy używać logo z „zarejestrowanym znakiem towarowym” >>> Ecosoft®.
  2. Pełna nazwa firmy to „Ecosoft” SPC Ltd. „Ecosoft” SPC Ltd.
  3. W przypadku korzystania z Ecosoft® lub „Ecosoft” SPC Ltd., prosimy odnieść się do naszej strony internetowej >>> www.ecosoft.com.
Przykłady
użycia logo
Ochrona danych osobowych
Ecosoft zobowiązuje się do ochrony Państwa danych osobowych w Internecie, a Państwa dane nie zostaną przekazane do podmiotów i osób trzecich.